Відповідно пунктів 8, 9 Положення про заклад дошкільної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 зарахування до ЗДО  здійснюється керівником закладу протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв про зарахування.
Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини.
Прийом заяв про зарахування дітей до державного (комунального) закладу дошкільної освіти може організовуватися з використанням системи електронної реєстрації.
До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:
  •            копія свідоцтва про народження дитини;
  •            медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від  інфекційних хвороб», разом з висновком про те, що дитина може відвідувати ЗДО.
Зарахування дитини здійснюється згідно з відповідним наказом керівника закладу дошкільної освіти.
Відповідно до частини дев’ятої статті 11 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень: забезпечують надання медичної допомоги в комунальних закладах охорони здоров’я з урахуванням відомостей про внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають (перебувають) у відповідному населеному пункті; забезпечують влаштування дітей у дошкільні заклади комунальної форми власності.
Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *